Kuchynské zásteny

  • Home
  • Kuchynské zásteny

Kuchynské zásteny

Ak práve rozmýšľate nad oživením svojej kuchyne, prípadne sa chystáte na kompletnú rekonštrukciu, nechajte sa inšpirovať týmto dizajnovým riešením. Firma Fiser vám ponúka novinku na trhu, sklenené kuchynské zásteny s vlastnou potlačou. Čo to pre vás znamená?

Originalita

Už vás nebaví vyberať si zariadenie do vášho interiéru z obmedzených možností? Rozhodnite sa pre nás a zaobstarajte si kuchynskú zástenu s vlastným motívom. Či už sa pri varení chcete pozerať na krásnu prírodu, panorámu mesta alebo fotografie vašich blízkych, radi vám namontujeme kuchynskú zástenu podľa vašich predstáv

Dizajn

Sklenené kuchynské zásteny sú novinkou na našom trhu a ponúkajú vám perfektné dizajnové riešenie pre vašu domácnosť. Ak chcete seba, alebo vašich návštevníkov potešiť pohľadom na moderný kúsok, ktorý v sebe skrýva umenie podľa vášho výberu, ste na správnom mieste. Sklenené kuchynské zásteny sú dokonalým riešením pre modernú dizajnovú kuchyňu. Zlaďte zástenu s farbou steny alebo linky, či prekvapte výrazným motívom. V prípade záujmu vám radi poradíme s výberom skla a potlače.

Údržba

Vo väčšine domácností nájdete kuchynské zásteny riešené kachličkami. Hádam každý sa už stretol s problémami, ktoré táto možnosť prináša. V špárach sa často ukladajú nečistoty, baktérie a plesne. Dôkladné vyčistenie už často nie je možné a tak sa buď uspokojíte s tým, že vaša kuchyňa nebude dokonale čistá alebo sa rozhodnete pre opätovné položenie nových kachličiek. Tomu ale teraz odzvonilo. S našimi sklenenými zástenami je starostlivosť a údržba úplne jednoduchá. Zástenu niekoľkými ťahmi jednoducho vyčistíte. Vysokokvalitné sklo je odolné voči poškrabaniu a preto bude vaša zástena vyzerať stále ako nová.

Ak ste sa rozhodli pre moderné sklenené zásteny, gratulujeme. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si s nami konzultáciu.

Zaujala vás naša ponuka?

Neváhajte ani sekundu